+370 686 33991

Raukšlių lyginimas

 Nei vienas nesidžiaugia veidą vagojančiomis raukšlelėmis, kurių vis daugiau ir gilesnių atsiranda su kiekvienais prabėgančiais gyvenimo metais. Bėgant laikui žmogaus organizme mažėja hialurono rūgšties (pagrindinės odos „statybinės medžiagos“) kiekis, kas ir yra viena priežasčių sąlygojančių odos plonėjimą bei raukšlių atsiradimą. Džiugina tai, jog šiandiena jau galima šį procesą pristabdyti ar ištaisyti mūsų veidui laiko padarytą žalą.

„Restylane“ hialurono rūgšties užpildai

1996 metais švedų kompanija „Q-Med“ sukūrė „Restylane“ užpildus. Tai sintetiniai, negyvulinės kilmės stabilizuotos hialurono rūgšties preparatai, skirti veido, kaklo, dekoltė raukšlių užpildymui ir koregavimui. Vėliau rinkoje pasirodė panašių preparatų, tačiau skirtingų gydytojų atlikti tyrimai ir pastebėjimai parodė, jog švedų kompanijos užpildai patikimiausi ir saugiausi.

„Restylane“ užpilduose naudojama hialurono rūgštis procedūros metu yra suleidžiama į odos dermos sluoksnį, kur sąveikauja su baltymais bei vandeniu, todėl padidėja odos elastingumas, stangrumas, oda tampa pastebimai gyvybingesnė, švelnesnė, lygesnė, sumažėja raukšlių. Ji padeda atsinaujinti ląstelėms, gerina mikrocirkuliaciją, drėkina, mažina sausumo ir perštėjimo pojūčius.

Šiandieniniai „Restylane“ užpildai gali padėti ne tik pašalinti nepageidaujamas dėl pykčio, rūpesčio, įtempto mąstymo, juoko ar prabėgusių metų susidariusias raukšles, bet ir pasitarnauti veido ovalo korekcijai, pakelti smakrą ir skruostus, pašalinti veide atsiradusius įdubimus. Jie ypač naudingi odai, kuri nesugeba išlaikyti vandens, turi greitai prisitaikyti prie kintančių oro sąlygų (pavyzdžiui, stiuardesių oda), yra plona ir jautri. Naujos kartos užpildai taip pat padeda pašalinti dėl nepakankamos odos priežiūros atsiradusias dehidratacines raukšles.

Hialurono rūgštį oda labai gerai ir greitai pasisavina, nėra atmetimo reakcijos, o negyvulinės kilmės užpildai garantuoja maksimalų saugumą ir pašalina įvairių ligų pernešimo infekcijos pavojų. Pačios hialurono rūgšties suleidimo procedūros trunka neilgai (nuo 20 min. iki 1,5 val), tačiau efektas, kuris matomas iš karto po procedūros, išlieka iki 18 mėnesių.

Preparatas leidžiamas ne tik į raukšles, bet ir šachmatiniu principu į viso veido odą. Suleistas preparatas skatina regeneraciją dermoje ir epidermyje, elastino, kolageno skaidulų tankį ir tvirtumą, todėl praėjus porai metų po procedūros vėl susidariusi raukšlė nėra tokia pat gili kaip anksčiau. Tad atliekant procedūrą antrą kartą reikalingas jau mažesnis preparato kiekis.

Po procedūros kurį laiką negalima lankytis soliariume, maudytis vandens telkiniuose.

Priklausomai nuo poreikio, galima pasirinkti iš 6 skirtingų „Restyline“ produktų, kurie skiriasi savo klampumu, molekulių dydžiu bei suleidimo gyliu. Smulkių raukšlių lyginimui skirti „Touch“, revalizacijai – „Vital“, vidutinių raukšlių lyginimui – „Restylane“, lūpų kontūrų, formos, pilnumo koregavimui – „Lipp“, gilių raukšlių šalinimui ir veido formos gražinimui – „Perlane“, vien veido formos tobulinimui – „Sub-Q“ produktai.

 

Botulino toksino panaudojimas („Dysport“)

Botulino toksinas – dabar retai pasitaikančio ir sunkaus apsinuodijimo maisto produktais, vadinamo botulizmo, sukėlėjas. Praėjusio amžiaus pabaigoje botulizmo bakterijų išskiriamais nuodais pradėjus gydyti nervinio akies raumens sutrikimus, Kanados mokslininkai pastebėjo, kad šios injekcijos panaikina tarp antakių esančias raukšles. Nuo tada ir prasidėjo botulino toksino era grožio industrijoje.

„Dysport“ preparatas – tai savotiškas jaunystės eleksyras telpantis nedidukėje ampulėje. Pagrindinė šių medikamentų veiklioji medžiaga – botulino toksinas, kurio injekcijos šalinant veido raukšles vis labiau populiarėja pasaulyje. „Dysport“ (A tipo botulino toksinas) injekcijomis šalinamos surauktų antakių, kaktos, juoko, akių kampų, aplink lūpas susidariusios raukšlės. Tačiau ar botulino toksino injekcija bus efektyvi, priklauso nuo paciento odos tipo, storio, raukšlių gilumo.

Procedūra yra paprasta ir saugi, dažniausiai atliekama nenaudojant jokio nuskausminimo. Visgi,  pacientui pageidaujant, gali būti atliktas odos nuskausminus anestezuojančiu tepalu. Priklausomai nuo pageidaujamo efekto, yra daromos 6-15 injekcijų į skirtingus veido ar kaklo taškus. Procedūra trunka apie 20 min. Dūrių vietoje 1-2 val. liks nedidelės papulės, nežymus paraudimas.
Preparatas suveikia per 24-72 val., o jo veikimo trukmė yra 4-12 mėnesių. Vėliau procedūrą rekomenduojama kartoti.

Botulino toksino injekcijomis taip pat sėkmingai gydomas padidėjęs delnų, pėdų ar pažastų prakaitavimas. Šiuo atveju preparatas leidžiamas į pažasties, delnų ar pėdų odą. Po procedūros prakaitavimas sumažėja beveik 8 kartus, o jo veikimo trukmė yra 6-14 mėnesių.

 

„RADIESSE“ užpildai

RADIESSE“ poodiniai užpildai – tai patikimas būdas būti gražesne, pajaunėti, jaustis patogiai ir išvengti plastinės chirurgijos. Šie užpildai atkurs prarastą audinių stangrumą, pagerins išvaizdą, pakoreguos veido bruožus, išlygins raukšles.

„RADIESSE“ yra 100 procentų biologiškai suderintas ir visiškai suyrantis produktas, kurio sudėtyje yra kalcio hidroksilapatito (CaHA) sferų. CaHA sferos, sudarytos iš kalcio bei fosfatų jonų, kurių yra žmogaus audiniuose, pateikiamos vandeningos želės konsistencijos, kad būtų patogu atlikti injekcijas.

Kremo konsistencijos „RADIESSE“ užpildai – labai švelnus ir natūralus produktas, o unikali CaHA dalelių struktūra ir natūralus audinys suformuoja vientisą, švelnų ir natūralų „implantą“, kuris įsitvirtina daugeliui mėnesių ar net metų. Laikui bėgant CaHA dalelės degraduoja ir yra be jokių pėdsakų natūraliai pašalinamos iš organizmo.

Procedūros pradžioje į užpildą įmaišomas nedidelis kiekis anestetiko, todėl leidžiant užpildą pacientas nejaučia jokio diskomforto. Procedūros trukmė 20-30 min. Po procedūros gali būti jaučiami nestiprūs sukietėjimai užpildų leidimo vietoje, tačiau jie yra nepastebimi.

„RADIESSE“ užpildai nėra toksiški, nėra antigenas ir nekarcinogeniški, nesukelia alergijos. Užpildus gali naudoti žmonės, kuriems daugiau negu 25 metai.

„RADIESSE“ preparatas yra sertifikuotas pagal Europos Sąjungos direktyvas.

Priklausomai nuo poreikio, galima pasirinkti iš 4 „RADIESSE“ užpildų rūšių:

  • „Lines and Wrinkles“ užpildas skirtas raukšlėms lyginti. Šiuo užpildu galima pakoreguoti raukšles, atsiradusias dėl šypsojimosi, raukymosi ir rūkymo, mimikos raykšles.
  • „Chin and Jaw“ užpildas skirtas smakro ir kaklo linijų korekcijai. 
  • „Nose“ užpildas skirtas nosiai. Juo galima koreguoti nosies formą, taip pat puikiai lygina įvairius nelygumus.
  •  „Cheeks“ užpildas skirtas skruostų korekcijai.